78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 22. 5. 2006
Nebezpecny zivel v CSV skodi !!!!

Prosím Vás všechny. Byl bych rád, kdyby se stalo aby se zamyslely všechny včelařské hlavy nad nebezpečnou situací, kdy malý včelař vyhrožuje a činí škody včelařovi druhému a tím častěji většímu. Přisuzuji takové jednaní jako idiotismus a nejvíce se mě to dotkne, když vím, že člověk jako je pan Miroslav Sedláček z Bučovic, který ze sebe (podle mě jim dělá akorát v... ) dělá veřejně přednášky, dny otevřených dveří, služby pro malovčelaře, je předsedou ZO, atp, atp pro ČESKÝ SVAZ VČELAŘŮ a jejich členy, ale nějaký zprominutím blb mu dělá škodu.

A mrzí mě, že samopochvalná Křemencovka se k tomuto problému nepostaví čelem a nepíše do svého bulváru běžně o tom to problému. Mají samy se sebou zřejmě odborný problém aby osvětlili situace a důvody z nařčení a neexistence toho aby velkovčelař nějak škodil druhým menším včelařům, ale že je jen a jen přínosem pro včelaře druhé a své okolí. Každá nesnáz má řešení a to, že někomu vadí druhá, veřejně prospěšná činnost jakou je i velkovčelaření, je jen a jen závist a vypočítavost. Ten článek s fotkou převrácenýho úlu ve Včelařství je opravdu málo. Předseda celého ČSV a i tajemník by měl zasáhnout v takových případech okamžitě a osobně. K tomu je placen, aby udržovali pořádek ve své organizaci, kterou je celé ČSV.

Takové škody jaké jsou popisovány v článku Rovnosti :

http://www.rovnost.cz/zpravy/policie_soudy/Vcelari_skodna060518.html

jsou pravidelné každoroční a po celém území ČR a vedení ČSV nato kašle. P.Sedláčku v tomto jsem s Váma. Vím co je malovčelařská nevědomost a škoda, kterou páchají "odborníci".


_gp_
http://vindex.ic.cz

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 16601


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Eman - Re: Nebezpecny zivel v CSV skodi !!!!
Předchozí:Pravda - Re: proč nestaví-převěování


Klikněte sem pro nápovědu