76962

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Karel (194.228.168.108) --- 6. 8. 2006
Re: levny cukr (17936) (17943) (17958)

Svazové sklenice zavání nekalou soutěží a monopolním chování jednotlivce ČSV na trhu a to se moc dobře ví. Nejsem pro svazové sklenice už jen z pohledu nečlena. Ten med v těch sklenicích by byl jako více med a v těch mých by byl méně? Mě stačí to, že už nemůžu svobodně napsat na mou sklenici či sud český med, když můj med český je. (nebo moravský, ze dvora ... viz. rejstřík značek)
.............
S tím souhlasím, jen z druhé strany i když už jsem taky nečlen. Společný postup při marketingu a správném chování je velmi efektivní. Proto jsem toho (byl)zastáncem.
A co napsání na sklenici že je to český med?
Na tom nic není. Udělejto. ČSV má chráněnou značku Český med. S velkým Č. I když si nechám registrovat známku Pitná voda, vodárny dál mohou prodávat pitnou vodu.
A nech si zaregistrovat jakoukoliv jinou: Pazderkův český med, Dobrý český med atd. Případně napadni u soudu registraci Český med. Dle mě je registrace takové známky stejná pitomost jako registrace známky České pivo.
Dřív to zákon přímo vylučoval, proto máme První českou paroplavební a jiné první. Protože Česká paroplavební byla proti zákonu. Nejen proti logice.
Takže nic nebrání napsat na etiketu český med, pokud to bude opravdu český med.

A ktěm sklenicím - není to domněnka, ale fakt, viz web ČSV a zápis z PÚV. Už hledají obchodníky, co jim to budou prodávat. Takže se neděs, opět to zkončí na smetišti dějin. Jedině snad, kdyby na to byla dotace, tak to bude fungovat.
Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 17975


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Radim Polášek - Sklenice med
Předchozí:Karel - Re: Navod na zazrak


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu