76646

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Sršní táta (212.80.64.162) --- 8. 11. 2007
Re: Kupředu levá... (25648)

Přátelé starci včelaři, já budu jenom rád za více takových, co nebudou stát jenom v koutku - protože je dnes historicky dokázané, že AURORA vůbec nevystřelila na Zimní palác, jak nám bylo léta omýláno marxistickou propagandou! Byl jsem tam a střílelo se omylem z druhé strany řeky - "to je pravda!!!"
Co z toho plyne pro "mladou" a ""vzdělanou"" včelařku - jednejte podle svého zdravého rozumu pokud chceme - chcete něco změnit a nedejte na propagandu "většiny" starých funkcionářů.
Rozhodně já ""Sršní táta ú.v. a spol"" kategoricky odmítám tvrzení: "" vlastně ani nesmíte do ničeho starým a "zkušeným" včelařům mluvit"".
Ahoj Sršní tá.....

PS1: "Už se nemůžu dočkat nového čísla časopisu Včelařství 12/2007. Zejména se těším na "JUBILEA" a "Odešli z našich řad". Vážení přátelé já s babičkou se za Vás každý týden modlíme na pahorku, aby jste se dožili ve svazových funkcích minimálně 100let. S několika bohatými, bezdětnými přáteli jsme pro naše starší členy založili konto s názvem "Pomoc starším funkcionářům". Výtěžek z veřejné sbírky, chceme použít na zakoupení privatizovaného "Mauzolea v Moskvě" po Vladimíru Iljiči. Všem dárcům tímto děkuji, že přispěli minimální částkou 2000Kč na konto 0100/0747474222. Slavnostní otevření plánujeme příští rok v červnu v rámci 135 narozenin našeho jednatele a předsedy OV. Vstupné pro členy svazu za pouhou 1,-Kč. Letenky si objednejte včas na www.ck.mauzoleum.rud.nam.cz

PS2:Rád také čtu rubriku: ČSV děti a mládež, kde se mnohdy dozvím zajímavosti o akcích z roku 2005 a 2006.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25658


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující: - Re: parafin
Předchozí:miro - Re: Úhyny včelstev - vyvarujme se chyb


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu