78016

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)



Josef Křapka (77.237.138.69) --- 4. 3. 2008
Re: Narek predsedy P.Texla nad PSNV-CZ (27728) (27731) (27738) (27746) (27754) (27755) (27757) (27760) (27770)

"Nejde roční předplatné MV jako dar místní knihovně a podobným institucím
odepsat ze základu daně? Vyjádřete se, kdo má k daním blízko.

R. Polášek"

Vážený příteli, obrať se s důvěrou na ustanovení § 15 odst. 1 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů. Pojednává o tom, koho můžete právoplatně obdarovat, jaká musí být souhrnná minimální výše darů (2% nebo min. 1 000,- Kč), jaká je maximální výše všech darů v součtu - daňově uznatelná. Jako důkazní prostředek pro místně příslušný finanční úřad zde slouží darovací smlouva uzavřená s obdarovaným.
Pepča


Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 27781


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Radim Polášek - Re: Pro? pot?ebujeme v?ce v?ela??...?
Předchozí:G.Pazderka - Re: Nadprodukce trubc? ve vztahu k rojov? n?lad?


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma





Klikněte sem pro nápovědu