76749

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Petr --- 28. 4. 2003
CSV a Vcelarstvi

Muj nazor jako novacka.

1.To ze casopis Vcelarstvi neni na interenetu v PDF je chyba. Kazdy kdo chce vygenerovat PDF soubor muze zdarma pomoci programu ktery je na http://www.pdf995.com/

2. To ze existuje tato konference povazuji za dar z nebes,
diky ni a p. Čermakovi a mnoha dalsich, jsem napr. zvolil typ ulu, barvu na uly atd atd.

3. Vsechny firmy kvuli cene prevazne opousteji papirovou podobu manualu,prirucek a tiskovin. Nicmene Vcelarstvi musi byt zachovano v papirove podobe kvuli clenum kteri s internetem a PC neumi a nerad bych je diskriminoval.

4.Nektere deniky otiskuji diskuze ze svych serveru. Mohlo by to bys i se Vcelarastvim, kde by byl treba sloupek vybrano z Internetove diskuze.

5. Docela by se mi libilo kdyby existovali tematicke-vyukove filmy na CD, protoze jejich cena muze byt vlastne nizsi nez nejaka tistena prirucka. Proste se to natoci na videokameru stahne do PC a prevede do DivX a cena CD by nemusela presahnout cenu 100Kc. Zivy obraz se zvukem je proste mnohem nazornejsi nez nejaka prirucka.

6. A to ze existuje CSV povazuju za dobrou vec, podle meho by mela existovat nejaka sjednocujici organizace s urcitou vahou ve spolecnosti. Otazkou zustava napln jeji cinnosti ale to vubec nemuzu posoudit, ale muj prvni dojem je kladny protoze klade duraz na leceni vcelstev.

Mejte se vsichni

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 2870


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Veselý Emanuel Ing . - RE: CSV a Vcelarstvi
Předchozí:ČSV - Odborné oddělení - RE: čisla matiek


Klikněte sem pro nápovědu