78110

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)G.Pazderka (80.78.146.248) --- 6. 4. 2008
Re: Pozor!!! VČELAŘSKÉ NOVINY jsou napadeny trojským koněm (28757)

Chytnout nějakého vira z webu není vůbec problém. Bohužel útoky jsou stále a např. i asi před rokem byl napadeny stránky i vcely.cz, resp. systém, na kterém se technicky odbavují dotazy z počítače po kliku nebo zadání do adresního řádku prohlížeče.

VN jsou co jsem zjistil momentálně čisté, čisté vypadají i vcely.cz, ale stále je i na Google odhalený nebezpečné včelařské a české stránky jsou vcelky.kvalitne (dotaz přes google, nezadávat do adresy prohlížeče, jinak budete okamžitě infikováni trojanem)

Co se týká antivirového programu momentálně proty, kdy ovládají alespoň takové Vašich počítačů skenovací programy v angličtině, je Top v angličtině Avira. Při prohledávání souborů nabídne uzamknutí programu. Pokud jde o dočasné soubory internetu, je vhodné za nějakou dobu pravidelně mazat tuto složku. Je to složka, která pomáhá prohlížeči rychleji načítat webové stránky, ale u systému je Windows velice často dochází přes takto uložené soubory k nestabilním akcím prohlížeče a k napadení a infikaci.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 28782


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:KaJi - Re: Re
Předchozí:Jiří Pavlásek - medomety


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu