78114

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)B.Tichý (80.188.56.170) --- 24. 2. 2009
únor bílý

Již je nejvyšší čas, aby skončil s tou svou bělobou. Již jsem nechtěl v konferenci vystupovat, protože pro mne tudy cesta nevede.
Ale jde o rozsáhlou diskuzi a jde především vždy o lidi Také jsem se v životě nemohl s někým domluvit, ale to neznamená, že bych říkal, že s nikým se nedá domluvit.
Náš okres je včelařsky jeden z největších, skoro tisíc včelařů chová skoro třináct tisíc včelstev / a bylo jich i přes 20 tisíc/ Tedy práce zde není jednoduchá. Byl jsem letos na sedmi výročních schůzí /mimo dvou/ a hluboce se skláním před těmi všemi dobrovolnými a obětavými funkcionáři a dobrými skromnými členy. Nehodnotím např. jejich mluvené slovo podle sebe, ale především jejich činy.
A k léčení: podle zákona za zdravotní stav včel zodpovídá chovatel a žádná komise, předseda či někdo jiný. Ti mi mají poskytovat především servis, informace a dohled. Já je mohu využít, ale nemusím S funkcionáři mohu být v rozporu jen tehdy, když neplním Vyhlášku KVS.Je věcí členů organizace jaké vztahy si mezi sebou nastolí.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34381


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Jiří - včela a voda
Předchozí:Josef.Mensik - Re: dotace


Klikněte sem pro nápovědu