78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)M. Václavek (213.29.160.115) --- 22. 12. 2009
PF 2010

Přeji všem slušným lidem, kteří produktivně přispívají do Konference, příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí v roce 2010 a pevnou vůli působit na Konferenci i nadále.

Chronickým vulgárním kritikům přeji, aby jim během svátků okřála srdce a přestali zatěžovat Konferenci, nejen ve zbytku roku 2009, svými výlevy, jimiž ubližují těm, kteří se na rozdíl od nich třeba i dokážou podepsat vlastním jménem a neskrývají se pod pseudonymy, kterými ubližují těm, kteří když už něco kritizují, tak argumenty a nikoliv urážkami či pomluvami.

Krásné Vánoce a rok 2010 naplněný štěstím a zdravím přeji také všem zbylým návštěvníkům konference. Přeji jim, aby si za svůj vzor vzali ty, co pro včelaření něco dělají a konají tak s dobrými úmysly pro blaho všech. Všem radím, ať se velkým obloukem vyhnou těm, co neustále kritizují, aniž by pro změnu něco udělali.

Přeji všem začátečníkům vitalitu, odhodlání a pracovitost včelám vlastní. Ať je láska k této překrásné činnosti provází po celý život. Všem zkušeným včelařům přejí hodně strpení s námi začátečníky. Našim nejmilejším, včelkám, přeji štěstí na včelaře a co nejméně narušené životní prostředí.

S pozdravem M. Václavek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39524


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Míra.P - Re: PF 2010
Předchozí:Josef Křapka - Re: Zimní slunovrat


Klikněte sem pro nápovědu