78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)gp (93.92.52.23) --- 9. 3. 2012
Re: rozloučení (56303)

Zdravím, ikdyž jsem u Vás ve škatulce "odpudivý".

Musím Vám ale napsat, že rozvoj včelařského myšlení neleží natom, jak sdílet a tvořit názor na práci se začátečníkem, ale hlavně s lidmi, kteří umí posoudit profesně to či ono, protože to dělají denně. Nevím přesně co máte za problém s nějakým mecenášem, ale stále se nedovedu zbavit dojmu jakési adolescence ve Vašich řádkách. Například. Tato konference není pro uživatele internetu nic moc, je udělána za pomoci postupů tvorby dynamického webu před cca15 lety, ale svou informační úlohu plní dobře. Kdo chce, na mail odpoví, kdo chce neodpoví, nebo se ozve třeba nějakým naštvaným tónem nebo bratříčkovským (přátelským) tónem.

Osobně jsem byl zhrozen tím, co jste napsal do Včelařství 3/2012, měl jsem napsaných pár poznámek a dotazů, ale nechtěl jsem být stále vůči člověku co se opravdu snaží ve včelařině něco sepsat moc šťouravý v osobním včelařském rozvoji tak jsem to smázl a šel spát. Teď vidím, že bych udělal zase tu samou chybu protože jsem si přístup k Vám pane doktore nezískal tím, že bych byl jakýsi oponent. Nemáte oponenturu rád, je Vám nepříjemná. Takže ještě počkám, protože z jakési včelařské a osobní adonescence se dá po nabytí opravdu hodnotných informací při práci se včelama dozrát. Doufám, že jsem znovu nezasáhl nesprávně Vaše ego a pochopíte co jsem chtěl svou poznámkou sdělit.
gupa(zavinac)seznam.cz

_gp_
Radek Hubač (149.200.123.113) --- 9. 3. 2012
rozloučení
Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že byl omezen přístup mé e-mailové adresy na konferenci "mecenášem", který nám nedávno poslal ze Stok na Vysočině opravdu hodnotný e-mail, který jste po zásluze ocenili, rozhodl jsem se ukončit podporu začátečníků a svoji účast při výměně názorů na této konferenci. Myslím, že internet je dost prostorný na to, aby jsme využili jiný demokratičtější prostor. Samozřejmě můžete dál využívat moji soukromou adresu, kterou všichni znáte. Oslovím své přátele s nápadem na založení konference pro začátečníky a další přátele, kteří uznávají např. hodnoty zavedené naším předsedou Evženem Báchorem, totiž přátelská atmosféra a nadšení ze spolkové činnosti začátku 20.století. nechť si to tu "mecenáš" užije!!! Král je mrtev, ať žije nový král!!! Pokud je mezi Vámi nadšenec, který by se chtěl chopit iniciativy pestré spolkové činnosti v mezích slušnosti, rád se přidám. Ať nám to bzučí

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56304


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Ivo Dragoun MUDr - Re: mecen?
Předchozí:Radek Hubač - rozloučení


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu