78273

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)R. Polášek (85.71.180.241) --- 10. 3. 2012
Re: rozlou?en? (56303) (56304) (56306) (56307)

Ono v každé internetové diskuzi se budou objevovat adolescenti a teď nemyslím adolescenti věkem, kteří budou využívat toho, že ta diskuze není tváří v tvář a budou si všelijakým podpásovými útoky léčit nějaké svoje mindráky. To je prostě daň za to, že kdokoliv může do této doskuze napsat jakýkoliv příspěvek. Opustit jednu diskuzi a založit druhou není řešení. V nemoderované nové diskuzi se zase objeví adolescenti, v moderované diskuzi bude kvalita příspěvků, případně novost myšlenek záviset na osobě moderátora a na tom, jak intenzívně bude chtít se tomu dlouhodobě bezplatně věnovat.
Řešení je prostě se naučit s těmi adolescentními příspěvky vyrovnat , případně na ně rozumně odpovídat tak, aby jiným nebyla ta diskuze znechucena.

Co se týká mailů, já už dávno nepřispívám přes poštu, ale přímo přes webový prohlížeč. Kromě jiného nenabízí se potom v odpovědích moje mailová adresa jako houska na pultu pro lovce aktivních mailových adres, na které jsou potom zasílány všelijaké spamy a jiné pochybné podvodné maily.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56320


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:KaJi - Re: mecenas
Předchozí:Ivo Dragoun MUDr - Re: mecenas


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu