77021

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)gupa (93.92.52.23) --- 15. 12. 2019
Re: (73692) (73693) (73698) (73699) (73701)

NO já jen že EET je o jakém vyrovnávání podmínek na trhu, hodně malých včelařů je nakrlých na velké a velcí kvůli tomu nakrknutí zase obráceně. Toto pod čarou je jasný příklad. Furt nějaké domýšlení a urážlivé dedukce. Přitom hodně lidí co obchoduje ve včelařství EET už má.

Pokud EET nebude vyrovnávat podmínky ve včelařství, tz. u tržeb při prodeji medu ze dvora u všech včelařů, je ten zákon pasvil. A mohou ho ti ODSaci nebo SOcani zrušit. Až se tedy dostanou k moci.

Podle zákona si prostě zažádám o zvláštní režim, po vyhovění dostanu blok účtenek cose asi vytisknou vedle v Moraviapressu, stejně jako např. volební lístky.

Podmínky splňuji, nemám lidi, víc jak 600tKč minulých ani nedoufám že budumít následujících 12 měsíců. No a jakmile dostanu blok s účtenkama, mohu je rozdávat přilepené na medu.

To je vše. Jednou za rok si dojdu pro druhý blok a mám zase na rok pokoj.

A zákazník dostane účtenku do účtenkovky. M"že ještě vyhrát k mému medu v loterii.

No a představte si, že hodně lidí co do EET spadnou ve 3 a 4 vlně, budou chodit raději pro můj med než ke včelařovi, který EET účtenky nevydává. Protože z principu že nechcou podporovat neevidované platby, protože je sami musí evidovat. Chápete to?

S EET se roztrhne úplně jiné tržní prostředí s 3 a 4 vlnou, To si málokdo z uražených změnou neuvědomuje.


.......
JosPr (46.135.30.197) --- 15. 12. 2019
Re: (73692) (73693) (73698) (73699)

Tohle velice dobre vi,jen uz to neni ta stara garda,ktera zacinala z 0 a dokazala si vybudovat farmy bez dotaci a prosadit se.Tihle nasledovnici-farmari pres noc maji krapet podivnou logiku a misto vlastnich schopnosti se hodlaji prosadit jinak.Nemuzu se zbavit dojmu,ze je to spis skryty boj o prostor kam umistit svoje vcelstva v prevcelene CR,maskovany bojem proti prodeji ze dvora,proto prudi,kde muzou..Ona kazda reakce vyvola protireakci,aniz by si to chlapci uvedomovali.Limit se muze menit,ale s jeho pripadnym snizenim,pouze vzroste pocet zajmovych vcelaru a krom toho,ze nastvou vetsinu vcelaru,nedosahnou niceho.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 73702


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Bureš - EET
Předchozí:JosPr - Re:


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu