78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Gustimilián Pazderka (160.218.209.67) --- 2. 3. 2005
Příteli Václave (9110)

Je mi naprosto jasné co mi chcete tímto sdělit a chápu to. Myslím, že je na snadě se konečně zamyslet nad posláním ČSV. Mluvím o těch úřednících, dle Vašeho sdělení, kteří si nezapomenou v zájmu poslání ČSV a stanov vyúčtovat ještě, cituji stanovy:
§ 3
Poslání a cíle činnosti Českého svazu včelařů

p.
vytvářet sociální fond pro zajištění pracovních a sociálních podmínek zaměstnanců ČSV, jehož tvorba a užití se řídí vnitřním předpisem vydaným předsednictvem Ústředního výboru Českého svazu včelařů v souladu s obecně závaznými předpisy.

Toto považuji za zcela vyditelný důkaz profesionálního záměru konzervace samasebe. Jak je možné mít v zájmovém svazu takovýto cíl? Nebo tato část stanov je posláním ČSV? Nebo je toto to, co drží jisté členy tam, kde jsou už hodně dlouho?

__________________________________________________
Václav Brenner (62.141.24.1) --- 2. 3. 2005
Příteli Gustimiliáne,

nechci reagovat přímo na příspěvek, protože pak se tam otiskují další. Ale my vůbec nejsme v rozporu. Taky věřím, že delegáti sjezdu budou volit tak, jak budou přesvědčeni pro dobro věci. Jenom doufám, že kandidáti budou mít své představy o činnosti Svazu a nebudou voleni podle toho, jak mají ušitá saka. Ve svém příspěvku jsem jen chtěl upozornit na skutečnost, že po letech a zvenku vše vypadá trochu jinak a to, že někdo je třeba vynikající včelař nebo úředník, neznamená automaticky i to, že je schopný obchodník či manažer. A o tom, co dál, je třeba rozhodovat i s přihlédnutím k tomu.
Hlavně ať už včeličky létají, u nás bylo dnes -23°C.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 9123


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Jarolím Libor - RE: Příteli Václave
Předchozí:josef_Sroll - Re: podnecovanie krmenie medocukrovym cestom


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu