78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


tom.es (81.30.251.9) --- 25. 8. 2006
Re: Svazová sklenice

Z výzvy je patrné, že se nemá jednat o normální skenici faccete...těch 200 000 ks má zajistit, že firma zhotoví formu nové sklenice na vlastní náklady.... cena pro včelaře více méně bude stejná, jako když to koupi na svoje triko..( po započtení všech nákladů )akorát ta skenice bude "unikátní" pro potřeby marketingu. A to na tom bude to podstatné...rozdíl ceny standardních sklenic na 1 kg medu a svazových bude minimální, ale markeringová síla o dost větší.

Otázkou je, jak ta sklenice bude vypadat když má vycházet z tvaru faccete ( zda tam bude nějaká ražba znaku svazu? ) a zda by nebylo lepší úplně designově zpracovat něco nového? Ale sto lidí sto chutí....


Firma O-I Czech Republic – Avirunion, a. s., Dubí u Teplic nabízí:
1)       Připravili bychom svazovou sklenici, jejíž tvar bude vycházet ze standardního typu Facette 720/82.
2)       Toto řešení nám umožní vyrábět sklenici v menší sérii a snížit pořizovací náklady na formy.
3)       Po vašem interním rozhodnutí (po jednání vašeho předsednictva) bychom připravili skicu sklenice, kterou bychom vám zaslali k odsouhlasení.
4)       Cena takto připravené sklenice by nepřesáhla cenu standardního obalu Facette 720/82. V současné době je to 3,11 Kč /ks bez DPH.
       Co je mimořádně zajímavé je dále skutečnost, která zde není přímo vyjádřena. Při úhradě první jednorázové objednávky ve výši nad 200 tisíc kusů by firma zhotovila formy na své náklady.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 18458


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu