78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


P.K. (195.39.10.34) --- 1. 11. 2006
Re:

nějak sem měl blbej pocit ,vyměnit z jeho vnučkou jen med, rozumně je to nesmysl,ale mor stačí když si můžou donýst včely,natož tak abych si ho přitáhl sám na sobě,pomohl bych mu kdyby všechno spálil a chtěl začít na novém to jo,ale ten vůz obcházím jak kdyby byl v něm lidskej mor,jinak jsem ochotnej pomoct do určité míry každýmu i dedulovi 164410 ,co má problémy s morem jak se včelama -až padne ochranný pásmo tak i s novými úly,rámky apod.za režijní domluvenou cenu....nebude nikoho tlačit spálit celé ohnisko,když ze solidarity okolní včelaři pomůžou znovu rozjet...einstein řekl:žádné včely,žádné rostliny žadné zvířata ,žadní lidé....

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19160


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
dedula 164410 (193.165.75.141) --- 1. 11. 2006
Re:

Dědula 164410 děkuje za nabídku, ale asi ji nevyužije. Problém je, že nemůžu dostatečně změnit stanoviště včelstev a na starém místě se mi znovu začínat nechce. Kdyz vezmu v úvahu životnost a ostatní vlastnosti spor B.L. přece jen si nejsem jistý, jestli by to nedopadlo stejně (špatně).

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19171


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu