78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


A.Turcani (62.168.124.222) --- 11. 1. 2007
Re: Prolet

10.1.2007 až do 14.30Obrovský prolet včel . Nosily pyl z hořčice bílé (zelené hnojivo na polích) Teplota 12-13stupňů , 450 m nad mořem, Okres Plzeň - jih.

Nevylučujem prínos peľu včelami do úľov, vylučujem len to, že ten peľ bol z kvetov! Boli Ste osobne pri zdroji peľu, t.j. pri kvitnúcej nezmrznutej bielej horčici? Ak je to možné oznámte mi to a chcel by som vedieť akej farby bol prinášaný peľ. 10.1. pri teplote 14°C, aj na mojej včelnici dve včelstvá našli zdroj "peľu",aj keď obnôžky boli organického pôvodu, nebol to to peľ z kvetov! Ak budem poznať farbu o, napíšem z čoho môže byť peľ v tomto období. Anton

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 20115


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu