78273

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 12. 1. 2007
Podavejte zadosti o dotace na kulturní akce

V místním tisku, který vydává město, jsem se dočetl o výzvě pro podávání žádostí o dotace na kulturní a sportovní akce, projekty v oblasti kultury a sportu pro rok 2007. Je určena pro neziskové a zájmové organizace fungující na příslušném území.

Takovou pomoc v místní ZO ČSV využívaly např. při pořádání plánovaných zájezdů např. na včelařské výstavy atp. Tz. jestli máte někdo zájem zorganizovat a podobnou možnost příspěvku Vám poskytuje i Vaše město či obec, nejlépe ihned kontaktujte obecní a městké zastupitele, jak postupovat, případně kde jsou k vyplnění na takovou kulturní akci - včelařský zájezd na plánovanou akci vyplnit. To kvůli termínům a rozpočtům.


_gp_
http://vindex.ic.cz

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 20130


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Karel (194.138.39.53) --- 12. 1. 2007
Re: Podavejte zadosti o dotace na kulturní akce

Pokud mám povědomost o podpoře "nezsikových" aktivit v okolních městech, tak z podporovaných projektů soudím, že pokud by našli včelaři chuť napsat projekt, něco by se na ně dostalo. V loni v HK včelaři řekli že chtějí prachy a dostaly nejen oni, ale všechny OV v kraji. Spíš byl problém, vymyslet co za ně. :-)
Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 20132


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu