78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Michal Pol (194.228.220.72) --- 9. 3. 2007
Re: Kde se bere mor? - Desinfekce horkým parafínem

Sololitové nástavky, které jsou na fotkách, používá otec. Celkem jsme jich vyrobili cca 200ks, nejstarší mají, pokud si dobře vzpomínám, nejméně 4 roky.

Na vnější straně nástavku je drážka, do ní se vloží polystyren 1cm silný, a to je kompletní nástavek. Při případném dalším parafinovaní lze polystyren vyjmout. Do teď jsme ale tento typ nástavků neošetřovali žádným nátěrem a taky nebyl problém.

Zkoušeli jsme různé konstrukce, slabě i silněji uteplené, ale včelám to bylo jedno. Proto děláme nástavky tak, aby vyhovovaly včelaři.

mp

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 21432


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu