78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Sršní táta (212.80.64.162) --- 8. 11. 2007
Re: Kupředu levá...

Přátelé starci včelaři, já budu jenom rád za více takových, co nebudou stát jenom v koutku - protože je dnes historicky dokázané, že AURORA vůbec nevystřelila na Zimní palác, jak nám bylo léta omýláno marxistickou propagandou! Byl jsem tam a střílelo se omylem z druhé strany řeky - "to je pravda!!!"
Co z toho plyne pro "mladou" a ""vzdělanou"" včelařku - jednejte podle svého zdravého rozumu pokud chceme - chcete něco změnit a nedejte na propagandu "většiny" starých funkcionářů.
Rozhodně já ""Sršní táta ú.v. a spol"" kategoricky odmítám tvrzení: "" vlastně ani nesmíte do ničeho starým a "zkušeným" včelařům mluvit"".
Ahoj Sršní tá.....

PS1: "Už se nemůžu dočkat nového čísla časopisu Včelařství 12/2007. Zejména se těším na "JUBILEA" a "Odešli z našich řad". Vážení přátelé já s babičkou se za Vás každý týden modlíme na pahorku, aby jste se dožili ve svazových funkcích minimálně 100let. S několika bohatými, bezdětnými přáteli jsme pro naše starší členy založili konto s názvem "Pomoc starším funkcionářům". Výtěžek z veřejné sbírky, chceme použít na zakoupení privatizovaného "Mauzolea v Moskvě" po Vladimíru Iljiči. Všem dárcům tímto děkuji, že přispěli minimální částkou 2000Kč na konto 0100/0747474222. Slavnostní otevření plánujeme příští rok v červnu v rámci 135 narozenin našeho jednatele a předsedy OV. Vstupné pro členy svazu za pouhou 1,-Kč. Letenky si objednejte včas na www.ck.mauzoleum.rud.nam.cz

PS2:Rád také čtu rubriku: ČSV děti a mládež, kde se mnohdy dozvím zajímavosti o akcích z roku 2005 a 2006.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25658


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu