78216

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Tomáš Jaša (80.79.28.155) --- 12. 11. 2007
Re:

Vyčítá Jašovi,že vyjmenovává všechny jeho funkce,on to také činí a přitom mu to vůbec nevadí.
Čekám na vyjití 12 čísla Včelařství,kde je rejstřík všech příspěvků za celý rok.Jsem zvědav,kolik jich tam bude za tento rok mít včelmistr v Dole,za loňský rok ani jeden.

.....

Na titul ani funkce pyšný nejsem. A profesí do kterých se trochu vyznám je mnohem víc a nevyjmenovávám je. Jen jsem se nechtěl podepsat jako Venca z Venclova.
Já osobně bych pro zrušení D1 byl a nestydím se za to.
Myslite-li včelmistra ze Skřivánku, tak pokud vím loni mi jeden článek vyšel. A letos byl v plánu na téma parafin. Ten ale nevyšel z několika důvodů. Nedávno toto téma bylo probíráno v moderním včelaři. A za druhé nejsem ochotný poslouchat urážky které by po takovém článku následovaly. A nepochopení myšlenky naprostou většinou čtenářů je další věc. Raději přenechám místo tak oblíbeným rubrikám jako jsou jubilea.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25725


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu