78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pepíno (82.202.44.205) --- 18. 2. 2008
Re: fotky

Míro moc díky za fotky. Dorazili dnes po třetí hodině,ale ja se dostal ke kompu až teť.Jsou tam vidět detaily které mě zajímali.Celkem mě překvapilo lepení (tavení) mezistěnek na horní loučky na placato (asi je to bežné jen já sem to jako vždy nevěděl) nemusím aspoň drážkovat pro proužky mezistěnek.Ještě že tahle konference existuje.
Míro moc díky Pepíno

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 27445


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Míra P. (213.192.0.246) --- 18. 2. 2008
Re: fotky

No tak vidíš.To mě ani netrklo že jsem ty proužky nalepil asi blbě.Já stavěl podle toho co jsem vyděl a ten člověk od kterýho jsem to okopíroval mi řek-no a nahoru nalep proužek mezistěny a je to".Tak sem to asi pochopil špatně.Dělal sem ještě další čtyři oplodňáčky ale ty mají tu krmnou komůrku vzadu,to abych nemusel pracně dělat ten tunýlek.Posílám ti jejich fotku ale jen ze předu.Můžu udělat i detajly a poslat je taky.Druhá fotka je prosklenej nástavek kterej si chci dát na zahradu pro potěchu oka.Ten první oplodňák je ze sololitu s uteplením,ale tydle další jsou jen z prken tloušťky asi22mm.Je to snažší a včelkám to asi vadit nebude.Míra

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 27447


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
Pepíno (82.202.44.205) --- 18. 2. 2008
Re: fotky

Paráda přilítli mi obě fota.Ten prosklený nástavek je bezvadný. Já mám nekolik nástavků prosklených jen ze zadu ale ještě jsem je nepoužil.Čekají na letošní sezónu.Několik pantíků si nastříhám podle šablony z plechovek jak radí R. Polášek. S těmi proužky mezistěn naležato je to dobrá dostávačka,myslel jsem že jich včelky chytí a budou mít základ pro plástečky.(třeba jo možná jste oběvil novou jednoduchší metodu)
Zdavím a dííík Pepíno


Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 27449


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu