78242

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Zdenek (79.127.160.5) --- 6. 5. 2008
Re: Jak to vidím já...

>Taktéž jsme se dozvěděli,že jsme Český Svaz Včelařů o.s.
Jak to vidím já : vidím,že vítězí byrokrati a s nástupem
ohromné potřeby administrace,nekonečných formulářů a hlášení,žádostí o dotace,a opatření racionaluzace téměř na vše na co se člověk podívá,bude toto mít nedobrý dopad.

Musim upozornit, ze cesky svaz vcelaru je dobrovolna organizace sdruzujici sve cleny. Neplati ze vcelar = clen svazu. Proto neni treba, abyste zde vylevali vsechno, co se u vas ve svazu semele. Obycejneho vcelare to nezajima. Organizace vznikaji a zanikaji, chovu vcel se to netyka.
Myslim, ze neni obdobna organizace, ktera by se takto navenek prezentovala jako csv. Uz jste slyseli horekovat nekde v mediich svazaky orchidejare nebo svazaky pestitele kraliku?

Jestlize stat kdysi prenesl podavani zadosti o dotace na cesky svaz vcelaru, zajiste s tim svaz souhlasil, ne uz tak kazdy vcelar. Ja osobne s nevoli vidim, kdyz musim kazdorocne podavat zadost o statni dotace pres nejaky svaz, kdyz jsou to dobrovolnici se kterymi nemam nic spolecneho. Jen statni organ je pro mne zavazny partner.
Stejne tak vysetreni meli jde pres svaz.
Odbourejte tyto druzstevnicke nesmysly z minulosti a vcelarskym svazum se podstatne ulevi.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29354


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu