78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


J.P. Baudiš --- 18. 12. 2001
Chystá se rozšíření konference

Jedna dobrá zpráva technického charakteru: je v podstatě připraveno (v současné době se testuje) rozšíření konference o mailové rozhraní.

Brzy se bude každý moci jednoduše přihlásit jako účastník konference - skrze zasílání e-mailů. Počítáme sice s tím, že těžiště provozu konference zůstane v jejím webovém rozhraní, ale účast účast na ní "via mail" bude zcela plnohodnotná.

Bude to však mít jednu nevýhodu. Když se budou vkládat příspěvky do konference zasláním mailu, bude tím poněkud snížena dosavadní přehledenost a čitelnost, protože mailové příspěvky obsahují dosti často takové to "smetí" v podobě reklam (od freemailových serverů) nebo hlášek o tom, že mail neobsahuje viry, případně ocitované starší příspěvky atd. Ale s tím se asi nic nedá dělat... Jen jsem Vás chtěl na to připravit.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 30


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu