78016

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


M. Václavek (85.132.169.34) --- 30. 8. 2008
Re: Glukóza

Pokud si dobře vzpomínám, před dvěma lety byl ve včelařské prodejně v HK k dispozici glukózo-fruktozový roztok, tedy již připravené krmivo, ale nakonec sešel z nabídky, protože o něj nebyl větší zájem. Byl drahý ( matně si vzpomínám, stál asi něco přes 30 Kč za litr ).

S pozdravem...M. Václavek...

PS.
Myslím, že obyčejný cukr ( rafinovaný ) včelstvům neuškodí, pokud se krmivo poskytne ve správnou dobu ( nejlépe se postupuje v nízkonástavkových úlech, kde se bez komplikací nakrmí během 3 týdnů po medobraní ). Chcete-li včelám ulehčit práci se zpracováním cukerného roztoku, asi nejlépe uděláte, když nic neuděláte ( tj. nebudete krmit... necháte včelstvům nástavek s medem ( nejlépe květovým )).

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31299


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu