78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


sršeň (88.146.207.2) --- 20. 9. 2008
Re: propolis

Tondo,když budu psát na co zabral propolis,tak napíšu knihu,Tak jen jeden případ.Teta pracovala v kuchyni ,kde se vařily jen knedlíky ze 700kg mouky a to celý život.Jak stárla také tloustla v 50 letech měla docela velké prsa,no a v té páře a vlhku ,kde se nenosila podprsenka, se jí kůže rozmokvala.Nemohla se osprchovat,pálilo to soustavně v noci probouzelo ,doktoři nepomohli.Tak s tím žila 10 let než mi to řekla.Říkám jí zkus propolis,nic za to nedáš.Poprvé skučela a pak za 14 dní přišla šťastná že je zahojená a že se může koupat.Obrovská úleva od bolesti i nervů.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31682


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
stonjek (90.183.70.9) --- 21. 9. 2008
Re: propolis

Myslím, že o léčebných vlastnostech propolisu oproti jiným včelím produktům není třeba pochybovat, protože funguje rychle a hlavně spolehlivě, což v porovnání např. s tím, že pyl je dobrý na játra a prostatu, nebo ovčelená voda působí příznivě na vnitřní orgány tak ta rychlost je bezkonkurenční. Dva příklady: Kdysi jsem přišel o bříško palce. I když se na plastice na Vinohradech snažili, vypadalo to spíš na zkrácení, navíc zpod obvazů se šířil hnusný smrádek. Tak jsem si vzpoměl na svého učitele, který na vše dával propolis a tak jsem si palec máchal v tinktuře. Smrádek okamžitě ustal a hojení záhy nastalo. Když jsem doktorovi řekl čím jsem si palec zachránil a že mu lahev dám na vyzkoušení, tak se na..... a vyhodil mě. Není to tak dávno, co jsem potřeboval něco zavařit a jelikož jsem byl do půl těla, hodil jsem na sebe nějakou bundu co v dílně visela. Že byla silonová mě došlo když na mě vzplála jasným plamenem. Samozřejmě kůže dole a problém. No a propolis a střídání s medovým nátěrem a nikde ani jizva: Já med na poopáleniny a hojení ran hodnotím jako naprostou špičku a střídání s propolisem nemá chybu. A mí zákazníci, když ho chtějí říkají to samé. Zdraví R. Stonjek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31687


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu