78007

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


vosař (82.150.166.38) --- 24. 2. 2009
Re: únor bílý,pole sílí

Jsem velice rád,že můj příspěvek mněl alespon malý ohlas.On to vůbecnení malý problém,podiváte-li se na něj vširšich souvislostech.Zcela správně konstatováno ,že je snadnější vybudovat nové od základu, než měnit staré.Ovšem v takové případě musí být jisté,že je dostatek nových a kvalitních lidí,kteří nahradí ty staré.A zde je otázka:budou takoví? a budou ochotni to dělat? Nebude jim zatěžko vyhovět příteli a otevřít k vůli němu lahvičku Varidolu? Spousta otázek je při tom otevřených a je třeba na ně znát odpovědi.Pokud chceme něco lepšího musíme k tomu mít nejen nové lidi,ale musí být obětaví a zapálení pro věc.CO VY NA TO?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34374


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
kozlik (90.177.14.87) --- 24. 2. 2009
Re: únor bílý,pole sílí

Změny samozřejmě nedocílí přes noc. Trochu je třeba mít štěstí na lidi, trochu se bude muset angažovat sám , někdy zaplatit nějakou tu korunu navíc - například si objednat předem lahvičku jen pro sebe. U mne připravený vyvíječ s kompresorem a centrálou , léčivo a knoty a aceton v rezervě a vypracovaný kontakt na veterinární lékárnu na GABON. Ten v rezervě nemám , velké balení a peněz , ale všeho dočasu. Situace roku 2007 se již nesmí opakovat ,abych zůstal s prázdnýma rukama a jen skřípal zuby.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34376


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KaJi (212.77.163.106) --- 24. 2. 2009
Re: únor bílý,pole sílí

Vosař:
že je snadnější vybudovat nové od základu, než měnit staré
....

Podívej se na to filosoficky.
Proč to měnit, když to nikdo nechce změnit? Všem, nebo téměř všem to vyhovuje. Ti co by to chtěli změnit, ti jsou přeci v naprosté menšině. Tak jakým právem to chceš spokojené většině měnit? A proč?

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34378


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu