78114

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jiří (89.235.0.90) --- 17. 5. 2009
Re: mor a polystyrén

Zdravím, tak to je opravdu hlavička na hřebíčku.
Dřevo se spálí a polystyrén taky, ale velice tajně, aby to zelení nebo ministerstvo životních prostředí nezjistilo, jinak máte flastr jako Brno:-) a už nikdy včelařit nezačnete.
Ne jde to, jen to musíte odvést do speciálně vybavené spalovny, která není nejlevnější --- viz ochrana životních prostředí.
A proto bych chov v polystyrénových úlech nedoporučoval, celý západ vidí, že konkurovat číně v produkci je problém a proto se částečně podporuje i ekologické zemědělství a my můžeme začas dojít do stejného bodu, ale .... už máme zakoupené a zainvestované polyše, a co s tím..... Takže s rozvahou. sice na jaře parádní rozjezd slabochů, ale u opravdu silných včelstev zbytečné.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 35711


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu