78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Tomáš Heřman (e-mailem) --- 7. 9. 2009
Re: Odkaz na youtube


V krávě jsou prostě
> včely hodné.
>

Je to tak, nevim proc ale ano - krava nema zihadlo :-) Ani jednou jsem nepouzil v krave kurak, nedostal zihadlo, vlastne jedno kdyz jsem primackl vcelu. (zihadlo do prstu je slast :-)) )
Bud jsem mel obrovske stesti na matku kterou jsem do kravy vybral ( z meho chovu - ze serie cca 15 - u ostatnich matek v oddelcich jsou zihadla bezna - bez kuraku v nekterych obdobich nasledoval ostry start v hojnem poctu :-) ) nebo je to v necem jinem - treba v tom ze maji vse postaveno tak jak chteji, zadne dratky, diktat rozmeru apod. Asi hraje roli i pristup ze zadu, cili ne rovnou do hnizda.

Je docela pekne videt pres skla mohutny cerny hrozen vcel - je to velke zvire ty vcely :-) ( maji zatim vice vcel nez dila - alespon tak se to zda) Zkousel jsem hrozen pohladit, ani nezkusily vytahnout zihadlo.

Bohuzel jsem odflaknul nataveni pasku mezisten na tramky a tak mi uhnuly se stavbou, na jare potece med, jestli se poperou se zimou.

Takze doporucuju obecne pasky mezisten poctive v cele stycne plose prilepit voskem - spalil jsem se treba i v oplodnacku (lepil jsem v nekolika bodech s tim ze to staci) Nebo si mezistenu odpustit a udelat jen voskovou linku jako misto pro zacatek stavby. Ma fungovat treba i spejle nebo nejaka lista uprostred (aby nestavely z hrany loucek)

T.H.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 37654


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu