78253

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Aleš (193.85.238.34) --- 6. 11. 2009
Re: pe-shop

Z tohoto odvíčkovače moc nadšený nejsem. ten pouze víčka prořízne, ale neodstraní - problém přeneseš do kapacity cezení - síta zde budou nefunkční (hned je ucpeš). To už mám za sebou - než tento stroj, je rychlejší víčka jen vidličkou rozškrábat - 2x-3x přejedeš přes plást - vteřinová záležitost - ale když točíš za den cca 400 kg - kde vzít tak velké dekantační nádoby a u řepkového ti může v nich již 2 den med tuhnout.
Letošní sezonu (2 točení) mám ten slovinský (již jsem jej zde letos popisoval)- za 40 tis. Kč to je sice na můj vkus trochu domodělo, ale funguje.
Samozřejmě by to chtělo linku, teď čas co ušetřím na vytáčení zase ztrácím než to vše umyji, ale na těch mých 30 - 40 včelstev to stačí.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 38553


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
vsusicky (82.117.130.3) --- 6. 11. 2009
Re: pe-shop

Ano u řepkového medu to asi bude problém. Nicméně zajímavé jsou stránky jako celek. Nalevo je ke stažení a prohlédnutí katalog, který je také zajímavý.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 38555


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu