78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


M. Václavek (213.29.160.115) --- 22. 12. 2009
PF 2010

Přeji všem slušným lidem, kteří produktivně přispívají do Konference, příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí v roce 2010 a pevnou vůli působit na Konferenci i nadále.

Chronickým vulgárním kritikům přeji, aby jim během svátků okřála srdce a přestali zatěžovat Konferenci, nejen ve zbytku roku 2009, svými výlevy, jimiž ubližují těm, kteří se na rozdíl od nich třeba i dokážou podepsat vlastním jménem a neskrývají se pod pseudonymy, kterými ubližují těm, kteří když už něco kritizují, tak argumenty a nikoliv urážkami či pomluvami.

Krásné Vánoce a rok 2010 naplněný štěstím a zdravím přeji také všem zbylým návštěvníkům konference. Přeji jim, aby si za svůj vzor vzali ty, co pro včelaření něco dělají a konají tak s dobrými úmysly pro blaho všech. Všem radím, ať se velkým obloukem vyhnou těm, co neustále kritizují, aniž by pro změnu něco udělali.

Přeji všem začátečníkům vitalitu, odhodlání a pracovitost včelám vlastní. Ať je láska k této překrásné činnosti provází po celý život. Všem zkušeným včelařům přejí hodně strpení s námi začátečníky. Našim nejmilejším, včelkám, přeji štěstí na včelaře a co nejméně narušené životní prostředí.

S pozdravem M. Václavek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39524


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Míra.P (213.192.58.221) --- 22. 12. 2009
Re: PF 2010

Já se jen připojuji k přání pana Václavka které vystihuje i to co bych já nedokázal zřejmě takto výstižně stylizovat.
Pěknou sezonu 2010 přeje Míra.P

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39525


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu