77690

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


NitraM (94.113.10.85) --- 14. 6. 2010
Re: Dojem nedočkavého včelaře

Taky zdravím. Musím říct, že se to docela zlepšilo (tím to nechci zakřiknout). Včelky se ve většině dostaly za poslední tři týdny do dobré síly a dokonce i přes počáteční teploty do deseti stupňů a časté deště dokázaly docela i něco nanosit. Už jsem skoro beznadějně tuto sezonu odepisoval, ale nyní myslím jsou včely ještě připraveny zachytit jetel, lípy, teď momentálně naletují na maliny, před těmi dešti a bouřkami (i když krupobití se nám vyhnulo) byla dokonce i nějaká medovice na listech atd. Pokud tedy vydrží teploty aspoň ke dvaceti stupňům, nemusela by to být snad letos až taková tragédie, jak jsem si původně myslel. To ale ukáže nejbližší měsíc...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 45179


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Streit Pavel (78.136.181.95) --- 14. 6. 2010
Re: Dojem nedočkavého včelaře

Zdravím vás,
Po počáteční snůšce z řepky se možná blýskne na lepší časy. Akát sice odkvétá velmi rychle, ale včelky se činily. O víkendu budu vytáčet. Do týdne tu povetou první lípy. Pomalu zde pokvítají maliny. Z 12 včelstev na 4N 39/24 jsem udělal 8 oddělků. Ještě nějaké udělám. Uvidíme. Ať se nám alespoň trochu vydaří zbytek sezóny, velká sláva to nebude, ale snad se zadaří a dostaneme se k průměru.
Zdraví P.S

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 45183


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu