77669

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jiránek a spol... (80.188.217.8) --- 14. 6. 2010
Re: Dojem nedočkavého včelaře

1. Ano,med bude , z puklice a je to vzácnost po mnoha létech , na jetel,lípu a ostatní musíte posečkat.Maliny jsou ve velké míře pro včelaře odepsány,je to minulost.Státní lesy stříkají mladé výsadby,kde tyto maliny odjakživa rostly a chodili jsme na ně.
2. Refraktometr se nedá doma seřídit,zkalibrovat a z Meopty Přerov nemá teplotní kompenzaci a taky to není zapotřebí,protože při vytáčení je většinou teplota 20°C.
3. Včelám nikdy není teplo,dovedou si ji zregulovat tím,že opustí úl který je malý a obsadí přední nebo postranní stěny,o tom by Vás mohl poučit přítel V...
4. Hořčice meduje dobře,med je světle šedý,vhodný k pastování a krystalizuje asi jako řepka,hlavně že je...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 45180


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu