77689

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Streit.Pavel (78.136.148.228) --- 11. 7. 2010
Re: dotace

V tom případě ať si své dotace severomoravský kraj strčí někam. Pokud uvedu přesné souřadnice stanoviště, přinese to pro mě riziko pro včely. Podle GPS budou po stanovištích jezdit tipaři a později z vašich stanovišť odjíždět i vaše úly a včely. U nás na jihu Moravy takový nesmysl nemáme. Pokud by jej chtěli, takovou cenu za pomoc od kraje bych nechtěl. Měl jsem tu čest přijít do kontaktu s naši koordinační r. přítel Holý... a úředníky kraje, nejsou to pitomci. Možná by u vás stálo za to popřemýšlet, proč ten váš krajský úřední šiml něco takového chce. Není to jen zástěrka, to zmapování? Zde na diskusi v zimě jeden včelař podal zprávu, že mu někdo ukradl 25 nejlepších včelstev. Není snad to tzv zmapování jen kricí manévr úředního šimlu pro budoucí dávání tipů zlodějům pro zcizení vašich včelstev?
Na rovinu. Čím méně lidí bude vědět, kde má kterýkoliv včelař vlastní včely, tím lépe. Budou více v klidu a bezpečí. Jsme zlodějský národ, a pokud se o něčem žádaném ví, co není přibetonované, není v minovém poli a není pod proudem, to se ukradne. To přece nikdo z nás nechce, přijít o včely. Takže nejlepší prevencí před nezvanými lidskými hosty je co největší anonimita

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 45774


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu