77690

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pavel Zajicek (213.155.229.110) --- 4. 8. 2010
Re: Estráda aneb podletí je opět tu!

Karle,

med je letos za dobrou cenu, je treba ho vytocit.
Kdyz zacnes pred patou rano a vletis do toho treba i se svou zenou, tak za hodku a pul musite mit venku ramky dobre z 20 vcelstev, vecer pak rychla akce a prazdne ramky zpet. Druhy den rano pokracovani. O vikendu jsme se zenou takhle udelali 500 kg medu ve dvou vcetne odvickovani vytoceni a vraceni ramku zpet.

Jinak pro p. Vaclavka, neni stanoviste jako stanoviste, my mame ted vcely u pohanky, takze budeme vytacet az na prelomu zari, to ze ted vcely nosi jako strhane se projevi pozitivne prave na jare ( matky totiz pri velmi dobrem prinosu nektaru i pylu hojne ploduji).

PZ

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46281


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu