78014

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


a.turčáni (94.229.32.130) --- 4. 8. 2010
Re: značení matek

Ja do roka označím aj 150 matiek, preto človek nemá čas sa s nimi zabávať, ale mať istotu, že matke včely po navrátení medzi ne ju nezabijú.
Preto využívam bezproblémový korektor na vymazávanie písaného textu AQVA. Je bežný v predaji, stojí 1 euro, dá sa rozdeliť a pomocou vmiešania farieb v paste si pripravím postupne všetkých päť farieb, v náplni mám aj štetec, po malej úprave jediným priložením štetca na hruď matke urobím dokonalú značku, ktorá jej vydrží na hrudi až do konce jej krátkeho života. AJ pri tomto spôsobe treba trochu počkať s vrátením M na plást, ale ak sa roztrie npr. na krídlo M nič sa nedeje

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46303


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu