78024

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (85.71.180.241) --- 7. 8. 2010
Re: Diskriminace pri podavani zadosti o dotaci 1.D ?

Fungující funkcionáři ZO mívají poměrně dost kontaktů. Na místním úřadě tuším na životním prostředí nebo na zemědělství musí každý rok nahlašovat stanoviště svých členů, spolupracují s okresním hygienikem, s okresním ústředím ČSV, které už často bývá na internetu , na Českomoravském ústředí chovatelů zasílají každoročně přehledy chovatelů včelstev...., kolikrát mívají někde v centru místního města vývěsní skříňku nebo něco provedou, třeba vysází stromky nebo spolupořádají nějakou místní folklórní turistickou záležitost a píše se o nich. Takže pokud ZO funguje aspoň trochu dobře, neměl by být problém na některém z těchto míst po kratším detektivním pátrání získat na ně kontakt.....
Otázka je, pokud ZO nefunguje dobře a nedá se tak z výše uvedených činností vystopovat, jestli má vůbec smysl je nějak kontaktovat a přes ně tu dotaci žádat, dá se potom čekat, že spolupráce s nimi bude problémová. Protože oni jsou povinni tu žádost o dotaci vyřídit, takhle to prostě vedení Svazu se státem domluvilo, a když se jim do toho nebude chtít.... Jestli nebude vhodnější hledat umístění včelstev jinde.....

Správně by to mělo být bez detektivního pátrání, když už nejsou přímo kontakty na místní ZO volně k dosažení na nternetu, tak třeba poslat na ústředí Svazu třeba doporučený dopis s třeba telefonem nebo mailem na sebe a oni dají vědět příslušnému funkcionáři ZO, ale nevím jestli to tak funguje.
Ono taky rozumný člověk , i když dobrovolný funkcionář, asi jen tak sám od sebe nevystaví svůj soukromý mail, telefon, poštovní adresu volně na internetu a vyřizovat kvůli kontaktům spolkový telefon, mail či poštovní sdresu není v ZO zatím zvykem.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46374


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (85.71.180.241) --- 7. 8. 2010
Re: Diskriminace pri podavani zadosti o dotaci 1.D ?

Je ještě jedna možnost, pokud se jedná o sousední nebo případně ještě obsousední blízkou ZO, je hodně pravděpodobné, že vedení místní ZO "sousedy" zná a bude mít na ně kontakty.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 46377


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu