77438

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Libor V. (62.168.45.106) --- 15. 8. 2011
Re: Dotočná.

KaJi píše:
A jak jinde, ještě sklizeň a přínos cementu?
----------------------
No Karle, jak píšeš, tak třeba u mně toho svinstva natahaly úděsně moc. Při posledním dolování krajem srpna jsem se nasral a po vydolování melecitózy nástavky nasadil zpět a zakrmil. Takže teď maj zaplaťpánbůh nástavek cukru nad hlavou. Ale v plodišti je leckde ještě celej krystalickej nástavek....Něco melecitóza, něco ztvrdlý květový med z jara.
Takže tam jsem to jen rozdrásal vidličkou, počkám pár dnů co s tím udělají a pokud nic, tak to budu muset odtamtud buď vyhodit, nebo takovej nástavek přehodit co nejníž. (což bych velice nerad dělal, protože obecně jsem zásadně proti rotaci nástavků.......)
Jinak včera byla snůška jak koncem května - no masakr. Jen doufám že to nenosej zas beton, že se věnujou květu, kvetou tu skvěle louky....Uklidňuju se ale tím nástavkem cukru co maj.....Nuž uvidíme. Ať se daří, Libor.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 53652


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu