78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


PavelN (193.179.220.250) --- 8. 9. 2011
Re: Re: Re: co je to za rostlinu

Lidí je moc, ploch kde se dají pěstovat potraviny stále méně a potřeba ošetřování pesticidy je stále větší. Nějaké řešení se tedy najít musí. jedním z možných řešení je GMO. O všespasitelnosti této cesty se dá úspěšně pochybovat, takže kdo má lepší nápad, ruce nahoru. Nehlaste se všichni!
Bohužel za velmi mylnou představu považuji oživení pracovního trhu v EU. Pár nadnárodních firem má své laboratoře, pak potřebují ještě přiměřené plochy k množení a horu zákazníků, pokud možno, na nich závislých. Výdělek se shromáždí u akcionářů, nikde jinde. Jak moc čistý, nebo špinavý obchd z toho kouká, se teprve dozvíme, stejně tak jako možné negativní vlivy GMO na konzumenty nebo okolní přírodu.
Pokud chce někdo k pěstování těchto rostlin zaujmout jasný postoj už nyní, nezbývá mu, než tento vědní obor nastudovat, pročíst a vstřebat všechny možné studie a výsledky výzkumů - no, hlavně se k nim dostat. Není totiž pochyb o tom, že jak tvůrci, tak i odpůrci GMO používají "junk science" k prosazení svých cílů. To je to co všichni známe,velkým písmem vypsané a neustále propagované ty "správné" informace a drobným, těžko čitelným písmem na konci se dočtete že ...., pokud tam dočtete.
Takže hodně štěstí a pevné vůle budoucím studentům.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 53957


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu