78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gp (93.92.52.23) --- 9. 3. 2012
Re: rozlou?en?

V minulosti této konference jsem si dovolil s Radkem Hubačem dosti v otázkách včelaření nesouhlasit a polemizoval jsem. Vysloužil jsem si od něj slova typu, že už nebude na mne reagovat. Toliko coby vysvětlení, ostatním se omlouvám za reakci._gp_


Ivo Dragoun MUDr

> Probůh,tady se snad roztrhl pytel s "hodnotnými" příspěvky.Bohužel,příteli "gp" již první souvětí ať ho čtu zepředu nebo zezadu jaksi postrádá smysl.Prostě nevím co tím chce autor říci.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56307


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (85.71.180.241) --- 10. 3. 2012
Re: rozlou?en?

Ono v každé internetové diskuzi se budou objevovat adolescenti a teď nemyslím adolescenti věkem, kteří budou využívat toho, že ta diskuze není tváří v tvář a budou si všelijakým podpásovými útoky léčit nějaké svoje mindráky. To je prostě daň za to, že kdokoliv může do této doskuze napsat jakýkoliv příspěvek. Opustit jednu diskuzi a založit druhou není řešení. V nemoderované nové diskuzi se zase objeví adolescenti, v moderované diskuzi bude kvalita příspěvků, případně novost myšlenek záviset na osobě moderátora a na tom, jak intenzívně bude chtít se tomu dlouhodobě bezplatně věnovat.
Řešení je prostě se naučit s těmi adolescentními příspěvky vyrovnat , případně na ně rozumně odpovídat tak, aby jiným nebyla ta diskuze znechucena.

Co se týká mailů, já už dávno nepřispívám přes poštu, ale přímo přes webový prohlížeč. Kromě jiného nenabízí se potom v odpovědích moje mailová adresa jako houska na pultu pro lovce aktivních mailových adres, na které jsou potom zasílány všelijaké spamy a jiné pochybné podvodné maily.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56320


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
Kapoun (212.96.187.90) --- 10. 3. 2012
Re: rozlou?en?

Rozumná řeč. Bezejmenné příspěvky mi také moc nevadí, (za důležitější považuji obsah) akorát že není jasné, zda patří k nějakému jménu v minukých příspěvcích používanému (autor se nechtěl identifikovat), ale to může udělat tím, že si změní jméno. Protože to podrobně nerozebírám ani nevím, zda Radek a Radek Hubač je jedna osoba. Tykání, Vykáni, odcházení ....

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56322


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu