78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(83.208.183.206) --- 19. 3. 2013
Re: Re:Racionalizace z jedne i druhe strany

Pane JosPr, proč by měl někdo žádat o něco co mu bylo zákonem zlikvidováno. Tady by měla naše slavná SVS změnit své chování a přístup k věci. Jsou celí žhaví a jen se tetelí, aby mohli dělat velký oheň, ale to je vše. Sami by měli přes Hradištko dát na ministerstvo befel, kolik peněz promptně včelaři, kterému byl ze zákona zlikvidován chov, včetně provozního materiálu, se má vyplatit a to neodkladně. Všechny řeči okolo, že to nejde z různých důvodů považuji jen za kecy, jen aby se mohli starat o svá teplá místečka, měli svou židli a stůl za naše peníze a mohli si v klidu pošušňávat na kafíčku. SVS, jako státní orgán má sloužit chovatelům!! No jo, a jsme zase u politické vůle.


J.P.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 60820


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (217.77.165.46) --- 19. 3. 2013
Re: Re:Racionalizace z jedne i druhe strany

SVS je v tomhle pripade pr.Palo ten posledni clanek,ktery by neco zdrzoval,naceni skodu a odesle.Otazka par dnu.Po zbytek roku to putuje naprosto nekde jinde,misto aby to dostal 1 ourada,zaevidoval,zkontroloval,dal stempl a nechal proplatit...JosPr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 60821


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
(83.208.183.206) --- 20. 3. 2013
Re: Re:Racionalizace z jedne i druhe strany

Pane JosPr, zřejmě jste mi plně nerozuměl. Nechtěl jsem všechny vyjmenovávat, všechny ty vyžírky co žijí z našich peněz, a ani bych to nesvedl. Tady v první řadě má zakročovat náš ÚV se svým advokátem a ne jen na různých jednáních pokašlávat a šoupat nohama pod stolem, jak jsem se zde v konferenci dočetl. Jsem toho názoru, že postižený včelař by měl mít připsané peníze na účtě do deseti dnů, či složenku nejpozději do týdne!!!!

J.P.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 60823


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu