78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


MartinP (78.80.245.69) --- 18. 1. 2015
Re: ukončení členství v základní organizaci

Pokud jde o převedení členství ze syna na otce tak to není problém. Vše se dá snadno dojednat se sekretariátem CSV tuším s paní Nechybovou. Otec si jak bylo řečeno bude muset vyřídit v Hradištku registraci chovatele a přepis stanoviště na sebe.
Takže pokud otec chce může být členem CSV místo vás za vaše příspěvky. Pokud jde o zrušení členství, pokud jste neuhradil členské příspěvky, tak vám členství mělo automaticky zaniknout. Pokud za vás ZO odvedlo příspěvky do centra, aniž by jste vy sám zaplatil, tak je to bohužel jejich chyba a jejich problém. Ovšem, zvážil bych, pokud otec není sběhlý v administrativě kolem včelařství, zda pro něj toto členství nebude výhoda.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65733


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KaJi (88.101.45.181) --- 18. 1. 2015
Re: ukončení členství v základní organizaci

Jen tak mimochodem

No, jo je to tak. Zavolat jim, aby si vyplnili žádost o 1D potom je vyzvat, aby si došli pro peníze. Stejně je naháním, aby si je vyzvedli. Předat léčivo, pro které si řada z nich také nepřijde. Na schůzi přijde tak polovin, že schůze je usnášeníschopná. Letos jsem nikoho nevyzýval, nikoho nenaháněl a ti co přišli pozdě přišli zkrátka. Už jsem o tom přemýšlel dlouho, že shánět členy do houfu, když nemají zájem nemá cenu. Členství jim skončí nezaplacením příspěvků a zůstanou pouze ti co mají zájem. Oni ten servis berou jaksi jako samozřejmost.


----------------------

Jak to dopadlo?

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65734


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu