78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 15. 12. 2019
Re:

NO já jen že EET je o jakém vyrovnávání podmínek na trhu, hodně malých včelařů je nakrlých na velké a velcí kvůli tomu nakrknutí zase obráceně. Toto pod čarou je jasný příklad. Furt nějaké domýšlení a urážlivé dedukce. Přitom hodně lidí co obchoduje ve včelařství EET už má.

Pokud EET nebude vyrovnávat podmínky ve včelařství, tz. u tržeb při prodeji medu ze dvora u všech včelařů, je ten zákon pasvil. A mohou ho ti ODSaci nebo SOcani zrušit. Až se tedy dostanou k moci.

Podle zákona si prostě zažádám o zvláštní režim, po vyhovění dostanu blok účtenek cose asi vytisknou vedle v Moraviapressu, stejně jako např. volební lístky.

Podmínky splňuji, nemám lidi, víc jak 600tKč minulých ani nedoufám že budumít následujících 12 měsíců. No a jakmile dostanu blok s účtenkama, mohu je rozdávat přilepené na medu.

To je vše. Jednou za rok si dojdu pro druhý blok a mám zase na rok pokoj.

A zákazník dostane účtenku do účtenkovky. M"že ještě vyhrát k mému medu v loterii.

No a představte si, že hodně lidí co do EET spadnou ve 3 a 4 vlně, budou chodit raději pro můj med než ke včelařovi, který EET účtenky nevydává. Protože z principu že nechcou podporovat neevidované platby, protože je sami musí evidovat. Chápete to?

S EET se roztrhne úplně jiné tržní prostředí s 3 a 4 vlnou, To si málokdo z uražených změnou neuvědomuje.


.......
JosPr (46.135.30.197) --- 15. 12. 2019
Re: (73692) (73693) (73698) (73699)

Tohle velice dobre vi,jen uz to neni ta stara garda,ktera zacinala z 0 a dokazala si vybudovat farmy bez dotaci a prosadit se.Tihle nasledovnici-farmari pres noc maji krapet podivnou logiku a misto vlastnich schopnosti se hodlaji prosadit jinak.Nemuzu se zbavit dojmu,ze je to spis skryty boj o prostor kam umistit svoje vcelstva v prevcelene CR,maskovany bojem proti prodeji ze dvora,proto prudi,kde muzou..Ona kazda reakce vyvola protireakci,aniz by si to chlapci uvedomovali.Limit se muze menit,ale s jeho pripadnym snizenim,pouze vzroste pocet zajmovych vcelaru a krom toho,ze nastvou vetsinu vcelaru,nedosahnou niceho.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 73702


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu