78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 18. 8. 2022
Re: Vceli dilo a loucka

..hlbkove vrty nie..

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/PDF/?uri=CELEX:52019XG0107(01)&from=PL

Ve Špačincích by něco mělo být, 10mil m3zásob. Představ si že ten vytěženej prostor se v momentě odtlakování pomalu zavodňuje a voda se vtom momentě a v lokalitě ztrácí, protože když si najde podzemí cestu tak teče jinudy než se díra naplní. Navíc tu vodu plynaři potřebují, zlepšuje jim to prý těžební tlaky. Navíc tam máš i Jaslovskou elektrárnu, ta bere vodu odkud?

Ty biopásy a jejich založení je jedna věc, druhá je se oně starat a až zestárnou nebo onemocní tak je obnovovat.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76052


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
gusto (195.98.11.103) --- 18. 8. 2022
Re: Vceli dilo a loucka

na tento system vcelarenia som prechadzal postupne,ked uz som pochopil ze letnym eldoradam je koniec..a pozorujuc kolegov ,tak zatial si hovorim ,že chvalabohu.. posledna dobra znaska v lete bola v 2011.. par mini vcelnic mam rozne daleko od trnavy,vyslovene zo zvedavosti..a dve hlavne ,jednu na zapad smer na male karpaty,a druhu na juh ,tam je extremne silna jarna znaska..v dadante nizky mednik 15kg takmer pravidelne este pred repkou,vrby,ceresne,mirabely,spendliky,hluchavka atd..repka nasledne take medniky vie dat aj dva ,a agat ked vyjde normalne aspon na 50% tak mednik jeden a nieco do plodiska .. Tie vrty su severne od trnavy,tuto juzne mam potok a rybniky,relativne s vodou ok este ,aj studne este funguju,narozdiel od viacerych obci inde v okrese kde vysychaju jedna za druhou..Atomka v jaslovskych bohuniciach taha vodu z rieky Váh.. Matky - vcelstvo ktore k 1.maju nieje nabuchane a vykazuje akukolvek anomaliu- matka sa zamačkne..tie ktore su ok tak sa odoberaju formou maleho zmetenca a osadzam ich do plemenacov ako rezervy pre seba a niektore hned ako zmetence predam .. uz roky plati u nas ze kto zavaha na jar,tak v lete to uz s medom nedobehne..

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76054


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu