78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (46.135.86.67) --- 23. 8. 2022
Re: Dotace na časopis.

A pokud by byl na stancich,to by musela redakcni rada radne slapnout odbornosti do pedalu.Kvuli fotkam predstavitelu nebo ouradu to totiz malokdo koupi.Na ty uz znacna cast clenu ma alergii.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76077


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (90.178.51.173) --- 23. 8. 2022
Re: Dotace na časopis.

Ještě před takovými snad 15 lety Včelařství ještě na stáncích bylo. Třeba na nádražích, lidi co jeli hodiny ve vlaku, tak rádi na stánku přibrali k běžným novinám i nějaký časopis, který by je mohl zajímat. Aspoň si představuji, že z tohoto důvodu tehdy stánkaři na nádražích ty "koníčkářské" časopisy brali. Je fakt ale, že dnes bude problém s chytrými mobily. U "mlaďocha" je koukání do chytrého mobilu po celou dobu jízdy dnes spíš pravidlem a i starší si takhle často hrají. A stánkařům tak ubývají zákazníci, lidi místo čtení ve vlaku čučí do mobilů.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76078


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu