78120

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 2. 12. 2022
Re: Úhyny nahrady

Proč by to bylo dobře? Tahle dotace byla zvrácenost.A to mám letos 50% ztraty,mnozi jestě víc.Co prežije,na řepce rozdelím do oddělků,na les jsem zpatky na počtech.A bez dotace.<

Ta situace s náhradou za úhyny, typuji, že se nebude jentak opakovat, ikdyby včelaři došli o 95% svých chovaných včelstev tak nic nebude.

Situace je napjatá, sám jsem dostal nyní ceník s dvounásobkem za plyn a trojnásobkem za elektřinu. Vedle sídliště topí o 5°C méně než loni s vyhlídkou trojnásobku zdražení a pětinásobku v zálohách. Mít byt je větší finanční adrenalin s bídou než nějaké úhyny a v podstatě pakatel v podobě státem natisklých peněz bez hodnoty.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76368


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (90.178.51.173) --- 2. 12. 2022
Re: Úhyny nahrady

"Situace je napjatá, sám jsem dostal nyní ceník s dvounásobkem za plyn a trojnásobkem za elektřinu. Vedle sídliště topí o 5°C méně než loni s vyhlídkou trojnásobku zdražení a pětinásobku v zálohách. Mít byt je větší finanční adrenalin s bídou než nějaké úhyny a v podstatě pakatel v podobě státem natisklých peněz bez hodnoty. "
a.
A bude snadno ještě hůř, protože dnes v EU ještě nejsou odstavené všechny stabilní zdroje elektřiny a tepla na uhlí a podobné. A Green Deal je teprve na začátku, jen válka na Ukrajině ty zdražení pouze zdůraznila a urychlila. Pokud se to zelené bláznění nepovede omezit, tak budeme ještě s nostalgií vzpomínat, jak bylo dobře i za bolševika. Už nějak od nového roku nebo odkdy mají firmy podávat někde do Brusele povinná hlášení o tom, jak moc jsou zelené a jak moc přispívají k omezení onoho ošklivého CO2.. Podobně jako za bolševika musely firmy svou činností podporovat komunistické dělnickorolnické hnutí či co a bojovat proti ošklivému kapitalismu. Vypadá to, že se ani nenadějeme, zvláště když se lidi nebudou chtít dobrovolně zeleným blázněním ožebračit, a snadno může naskočit úplně podobná tuhá totalita jako byla ta rudá v padesátých letech minulého století za Gottwalda.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76369


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu