78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 14. 12. 2022
Re: Udržitelnost chovu

Vcelari jsou neponaucitelni, proto je treba se s prodejem medu zamerit jinak, cenou nelze konkurovat, jen pridanou hodnotou.<


Aááá, med s příběhem. To frčí stále. Jenže i ten příběh stojí peníze, protože jeho součástí je čas. Ideální je, pokud je někdo včelař -vyprávjač, aby včely vůbec ve větší míře nechoval, zkoupil produkci od noname a přidal tu svou hodnotu a všeček pěkně přeprodal. Židé na této poslounosti spojovaly v historii jinak neslučitelné národnosti obchodně. Tak proč ne včelaři mezi ssebou? Někdo je dobrý v produkci medu, někdo v přidávání vícehodnoty. Jeden prodává několik tesítek tun po 140, někdo svých pár centů za 220. Tak sakra proč ukazatel vah nevyrovnat?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76412


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.93.129) --- 14. 12. 2022
Re: Udržitelnost chovu

Na medy s příběhem moc nevěřím.Spíš ten příběh vidím v max.snížení nákladů na 1 kg medu.Ono,kdo za včelama nemusí nikam jezdit,nemusí skoro nic nakupovat,dovede si spoustu věcí sám vyrobit,ten tu cenu medu nemusí nikam šponovat a mnohdy má na kile víc i pri 150,než jiný při 220.Nechtěl bych být v kůži profi,ono bohatě stačí,že nám ve výrobně osolili plyn o 30 tisic měsíčně,o elektřině ani nemluvím.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76413


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu