78127

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(91.221.213.137) --- 15. 12. 2022
Re: Práce

To je stejné jako krachujícím kravínům nebo sadařům říct - hele jste blbci, měli ste si zasadit po 5 stromech a jednu krávu, nechat se zaměstnat a žít si spokojeně.

Odjakživa se med obchodoval je to sočást zamědělství. Jedl se ve větším množství, starší generace brali i desítky kg, ale jsou pryč vymřely. Dříve nebylo tolik druhů jídla co dnes, dneska obchody plné, žaludek má každý jen jeden, když ho 3x denně nacpe hlavním jídlem, na med pak ani pomyšlení. Kdo si dnes ještě každý den maže chleba s máslem s medem? Ani nekteří včelaři med nejedí, do čaje trocha...

To je jádro problému - klesá odbyt, pak se provejí ono známé v kapitalismu není problém vyrobit, ale prodat. Reakce - medy z příběhem, provázky, ozdoby, blbiny.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76419


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu