78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)



Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (90.178.51.173) --- 7. 4. 2023
Re: počty uhynulých včelstev.

"Podle mého názoru toto jde za správcem CISu (externí), který nastavil nějaký algoritmus, ovšem nikdo se již neobtěžoval tím ověřit si, jaká data z toho lezou."
a.
Nenapadá mě, jaký "alogoritmus" by tam měl být. Počet živých včelstev včelaře a počet včelstev, které mu uhynuly, by měl být vzájemně nezávislý, protože včelař může vedle úhynů další včelstva prodat, koupit, zdědit atd?
Například kdysi jsem jednu dobu zkoušel spojování včelstev v zimě v prosinci. Na dotaci D1 jsem měl teřba 12 a 6 včelstev a na vzorcích měli jsem měl třeba 7 a 3 včlstva. Přitom mi žádné včelstvo neuhynulo.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76818


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma





Klikněte sem pro nápovědu