78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Antonín Podhájecký --- 6. 12. 2004
Re: příspěvek za ošetření

>V letošním roce chceme poslední ošetření provést povinně aerosolem u všech včelařů.Jak je výše poplatku za jedno ošetřené včelstvo,popř.odmněna včelaři,který provádí všechna ošetření?Léčivo a aceton hradí organizace.

U nás léčíme 2x fumigace (léčí důvěrník a včelař) a 1x aerosol (léčí jeden člověk celou ZO). Včelař platí 6Kč/včelstvo příspěvek a 5Kč/včelstvo na léčivo a aceton. Důvěrník dostane 2x 2Kč/včelstvo za fumigaci. Při aerosolu důvěrník každé obce jenom pomáhá a placený je jen ošetřovatel. Ten dostane zbylé 2Kč/včelstvo. Každý včelař mu pak dá 20Kč do kapsy na benzín. Ještě dostane 500Kč za to, že se stará o aerosolový přístroj a kompresor.
Tonda.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8033


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu