78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman --- 7. 12. 2004
Re: Propagace medu

Souhlas s Lenkou. A ono se už pár článku na téma falšování dovozových medů, testy různých medů na antibiotika a HMF, v tisku letos a vloni objevilo a mezi lidmi to účinkuje. Já už mám svoji letošní úrodu medu skoro prodanou a objevili se noví zákazníci, kteří si cení toho že mají med přímo od včelaře a mohou si o včelách a medu popovídat. Berou to po 10 kg. Heslo "Med = přírodní lékárna" musí zabrat na každého. Bylo by to mnohem účinější než svazová sklenice. Moji zákazníci o speciální sklenice nestojí, stačí jim ta universální. Záruka kvality jsem já. Stejně jinak než "ze dvora" prodávat med nebudu.

Jeden vánoční recept proti nachlazení (asi proti všemu :-)):
Ohřát medovinu (asi 65 C - začíná pěnit) a osladit si ji ještě v hrníčku podle chuti medem. To je bomba, když na vás něco "leze". Mám to s úspěchem odzkoušené. To vypije i abstinent.
Eman

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8065


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu