78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


vhajek --- 7. 12. 2004
Re: Propagace medu

Je pravdou, že letáčky problém prodeje medu opravdu neřeší. Asi před 3 lety jsem vyrobil asi 300 letáčků obsahující na jedné straně nabídku medu, na straně druhé popis rozdílu medu květového a medovicového a návod na správné skladování medu.Tyto letáčky jsem roznesl po sídlišti a osobně vložil v jednotlivých domech přímo do schránek. Ozvali se mi "dva zájemci". Med jsem nekonec prodal osvědčenou metodu prodeje "Herbalife a jiných podobných produktů", tj. mým známým a známým mých známých. Myslím že to je asi nejschůdnější cesta pro drobného chovatele, kterých je u nás věršina. Je samozřejmé že ti, co žijí a pracují ve městě jsou tímto v určité výhodě.
Myslým že svazová sklenice bude obdobný problém, tj. distribuce od výrobce k jednotlivým včelařům a konečná cena. A ta nakonec vše rozhodne. S pozdravem.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8071


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu